Verticale

VERTICALE - ŻALUZJE PIONOWE

Element wyposażenia wnętrz

Oferujemy dobrze znane, a zarazem bardzo eleganckie rozwiązanie w zakresie osłon okiennych. Żaluzje pionowe, czyli verticale to bardzo chętnie wybierany mechanizm do ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem we wnętrzach. Długie, pionowe lamele wykonane z efektownych materiałów zapewniają estetyczny wygląd w pomieszczeniu. Jednocześnie zabezpieczają pomieszczenie przed dużym nasłonecznieniem oraz nagrzewaniem się.

Produkty bazują na prostym mechanizmie sterowania, polegającym na obrocie lameli. Kąt nachylenia odpowiada za przepustowość promieni słonecznych. Jednocześnie dobrze chroni przed spojrzeniami niepożądanych osób. Idealnie nadaje się do pomieszczeń biurowych, ale bywa też chętnie wykorzystywany w salonach i hotelach z dużymi przeszkleniami ścian. Verticale można zamontować w ścianie lub do sufitu – w zależności od możliwości.

Żaluzje pionowe wykonujemy na wymiar, dostosowując produkt do indywidualnych preferencji Klientów. Umożliwiamy przy tym także dobór odpowiedniej kolorystyki, a duży wybór materiałów na lamele pozwala dopasować także wzór bądź fakturę tkaniny. Ponadto dajemy możliwość wybrania spośród dwóch szerokości lameli – zgodnie z indywidualnymi upodobaniami.

 

 Element wyposażenia wnętrz

 Ochrona przeciwsłoneczna

 Ochrona przed spojrzeniami

 Regulacja dopływu światła

 Regulacja dopływu ciepła

 Do wilgotnych wnętrz

 Dekoracyjny design

 Produkt na wymiar

 

 

 

 

 

 

 

• Bezstopniowa regulacja światłem za pomocą obrotu lameli

• Idealna przesłona dla dużych powierzchni

• Wybór pomiędzy tkaninami gładkimi, tkaninami z desenie oraz tkaninami niepalnymi

• Szerokość lameli 89mm i 127mm

• Montaż ścienny i sufitowy
• Zgodne z normą PN-EN 13120 (Child Safety)

WSPÓŁPRACUJEMYTa strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem